Перейти до основного вмісту

Відносини між людьми


Життя людини не можливе без взаємодії з іншими людьми. Ми постійно комунікуємо один з одним і створюємо різного роду відносини.
Відносини - це один із інструментів необхідних для успіху та щасливого життя. Люди, які жили в радянський час, пам'ятають необхідність якісних контактів та їх силу у вирішенні життєвих питань. Наш час відрізняється від минулого, але хороші відносини не втратили свою значимість та актуальність.

Ось поради, які допоможуть Вам будувати якісні відносини з іншими людьми у різних сферах, починаючи від професійної діяльності і закінчуючи особистим життям.

1. Щиро підтримуйте та хваліть людей за будь-якої зручної можливості. Люди відкриватимуться для вас та ставатимуть ближчими.
2.  Ніколи нікого не висміюйте і не принижуйте.
3. Говоріть про людину лише хороше. Якщо Вам немає що сказати хорошого - краще промовчіть.
4. Будьте уважні до інших, а не лише до себе.
5. Акцентуйте увагу лише на позитивних якостях людини. Такі є в кожному.
6. Уникайте критики та осуджування людей. Якщо все-таки критики не уникнути, то критикуйте не людину, а її дії, і завжди давайте пояснення.
7. Не варто відкрито та зверхньо демонструвати свою перевагу над іншими. Тоді люди не будуть закриватися від Вас.
8. Вибачайтесь за свої помилки та вмійте їх визнавати.
9.  Краще пропонуйте і ввічливо просіть, а не віддавайте накази.
10. Якщо людина дратується, то не уникайте її і не відповідайте агресією, а спробуйте розібратися і допомогти.
11. Будьте хорошим слухачем. Більше слухайте і менше говоріть.
12. Щоб зупинити конфлікт, вмійте визнавати, що, можливо, Ви не праві.
13. Даруйте подарунки людям.
14. Якщо Ви дратуєтеся, то в такому стані краще помовчіть або говоріть мало.
15. Щиро цікавтеся історіями людей.
16. Посміхайтеся.
17. Звертайтеся до людини по імені.
18. Завжди створюйте хороше перше і останнє враження. Зустрічаєтеся і прощайтеся "на позитиві".
19. Навчіться пробачати.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ікігай: 5 принципів щастя по-японськи

Ікігай - це вміння знаходити задоволення, радість і усвідомленість в справах кожного дня. Цьому мистецтву може навчитися кожен, вважає автор «Маленької книги ікігай», нейробіолог і письменник Кен Могті. В японській мові це слово використовують досить часто і з найрізноманітніших причин, воно може стосуватися і до дрібних повсякденних справ, і до значних досягнень. Дослівно «ікігай» можна перекласти, як сенс життя. Воно складається з двох слів - «ікі» (жити) і «гай» (причина). Але Кен Могті пропонує більш зрозуміле і образне тлумачення: ікігай - це те, заради чого хочеться вставати вранці. «Ікігай ховається в дрібницях, - пише Кен Могті. - Свіжість раннього ранку, чашка кави, промінь сонця, довгий процес приготування м'яса восьминога і похвала президента мають однакову вагу. Тільки ті, хто здатний визнати красу всіх цих речей, по-справжньому цінують і насолоджуються ними ». Ікігай створює сенс у вашому житті і одночасно дає сили рухатися до нього. За результатами д

Влучні цитати та афоризми Джорджа Бернарда Шоу

Джордж Бернард Шоу - єдина людина, удостоєна і Нобелівської премії в галузі літератури, і премії «Оскар». Видатний критик свого часу і самий прославлений - після Шекспіра - драматург, писав англійською мовою. При отриманні Нобелівської премії він з властивою йому дотепністю назвав цю подію «знаком подяки за те полегшення, яке він дав світу, нічого не надрукувавши в цьому році». Він, як ніхто інший, вмів ідеально поєднувати гумор і глибокі спостереження, а його влучні і точні цитати підтверджують всю глибину його світогляду. Світ складається з нероб, які хочуть мати гроші, не працюючи, і придурків, які готові працювати, не збагачуючись. Революції ніколи не полегшували тягар тиранії; вони лише перекладали цей тягар з одного плеча на інше. Газета - це друкований орган, що не бачить різниці між падінням з велосипеда і крахом цивілізації. Мій спосіб жартувати - це говорити правду. На світі немає нічого смішніше. Секрет успіху - в тому, щоб викликати обурення у як

Тренованість та детренованість

В організмі людини на клітинному рівні відбуваються два основних процеси. Перший процес - тренування. Якщо зовнішній подразник сильний, то він змушує функціонувати всі молекули "робочих" елементів з максимальною віддачею, від них йде максимальний "запит на синтез" в ДНК-рибосоми, і вони, так само максимально, синтезують нові білки. "Старий" білок під час цього продовжує розпадатися з постійною швидкістю. В результаті під час великих навантажень синтез обганяє розпад і загальна кількість білка збільшується. Відповідно виростає і потужність функцій. Найпростіший приклад - тренування спортсмена: чим більше навантаження, тим більша маса м'язів і відповідно збільшується вага, яку може підняти спортсмен. Другий процес - детренованість. Якщо зовнішній подразник різко послаблюється , то відповідно понижується функція та "запит на синтез" нових молекул. В той час, напрацьована раніше під час більшої функції маса білка, продовжує розпадатися з