Перейти до основного вмісту

Почнемо

Аве друзі!

Від сьогодні я вирішив завести тут свій власний блог. На це мене надихнули кілька "правил" достойного життя, про які прочитав на стіні у свого друга в одній із соціальних мереж, і бажання ділитися корисною та цікавою інформацією з вами. Буде багато цікавих статей, багато корисних посилань, багато захоплюючих відео, якісних фото та особистих думок та спроб!

Для початку ось ці правила:

1. Просто натуральна їжа, фрукти, овочі, вода. Не треба ставати вегетаріанцем і повністю відмовлятися від випивки, - достатньо лише максимально обмежити цукор, борошно, каву, алкоголь і всю "пластмасову" їжу.

2. Вчи іноземні мови. Це нереально розширить глибину сприйняття світу і відкриє небачені перспективи для навчання, розвитку та кар'єрного росту. Російськомовних користувачів інтернету 60 мільйонів. Англомовних - більше мільярду. Центр прогресу зараз знаходиться по інший бік кордону, в тому числі мовного. Знання англійської - це вже не просто примха інтелігентів, а життєва необхідність.

3. Читай книги. Приблизне коло - твоя професійна сфера, історія, природознавство, особистий розвиток, соціологія, психологія, біографії, якісна художня література. Немає часу читати тому що їздиш за кермом - слухай аудіокниги. Золоте правило - читай/слухай як мінімум одну книгу на тиждень. Це 50 книжок на рік, які перевернуть твоє життя.

4. Проводь з користю кожні свої вихідні. Сходи до музею, на виставку, займися спортом, поїдь за місто, стрибни з парашутом, відвідай родичів, сходи на хороший фільм. Розширюй зону контакту зі світом. Коли вже все об'їздиш і обійдеш, бери з собою друзів і розповідай їм те, що знаєш. Головне - не сиди на місці. Чим більше вражень ти пропустиш через себе, тим цікавіше буде життя, і тим краще ти будеш розбиратися у житті.

5. Почни вести блог або звичайний щоденник. Все одно про що. Не біда, що ти не володієш красномовством і в тебе буде не більше 10 читачів. Головне, що на його сторінках ти зможеш думати й міркувати. А якщо ти просто регулярно пишеш про те, що ти любиш, читачі обов'язково прийдуть.

6. Став цілі. Фіксуй їх на папері, в Word-і або блозі. Головне, щоб вони були чіткими, зрозумілими і реальними. Якщо поставиш мету, то можеш її або досягти або ні. Якщо не поставиш, то варіантів досягнення немає взагалі.

7. Навчися друкувати на клавіатурі "в сліпу". Думати ти повинен не про те, де знаходиться потрібна буква, а про те, що ти пишеш.

8. Осідлай час. Навчися керувати своїми справами так, щоб вони працювали майже без твоєї участі. Зроби те, що залишилося, протягом декількох днів, і ти відчуєш неймовірну легкість.

9. Відмовся від комп'ютерних ігор, безцільного сидіння в соціальних мережах і тупого серфінгу в інтернеті.

10. Перестань постійно читати новини.

11. Навчися рано вставати.

12. Старайся оточувати себе порядними, розумними, чесними, щирими та життєрадісними людьми. 

Коментарі

  1. вітаю!!!
    майже усіх правил дотримуюсь, окрім 11. Це точно не про мене і не для мене ))))

    ВідповістиВидалити
  2. Привіт!
    Я багато з цих правил також дотримуюся, особливо першого ) Встаю рано самостійно, жайворонок )
    Найбільш важко поки-що вдається багато читати книг. То лінь, то не вистачає часу, то потрібної книги немає в паперовому варіанті.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Дякую за коментар!

Популярні дописи з цього блогу

Ікігай: 5 принципів щастя по-японськи

Ікігай - це вміння знаходити задоволення, радість і усвідомленість в справах кожного дня. Цьому мистецтву може навчитися кожен, вважає автор «Маленької книги ікігай», нейробіолог і письменник Кен Могті. В японській мові це слово використовують досить часто і з найрізноманітніших причин, воно може стосуватися і до дрібних повсякденних справ, і до значних досягнень. Дослівно «ікігай» можна перекласти, як сенс життя. Воно складається з двох слів - «ікі» (жити) і «гай» (причина). Але Кен Могті пропонує більш зрозуміле і образне тлумачення: ікігай - це те, заради чого хочеться вставати вранці. «Ікігай ховається в дрібницях, - пише Кен Могті. - Свіжість раннього ранку, чашка кави, промінь сонця, довгий процес приготування м'яса восьминога і похвала президента мають однакову вагу. Тільки ті, хто здатний визнати красу всіх цих речей, по-справжньому цінують і насолоджуються ними ». Ікігай створює сенс у вашому житті і одночасно дає сили рухатися до нього. За результатами д

Влучні цитати та афоризми Джорджа Бернарда Шоу

Джордж Бернард Шоу - єдина людина, удостоєна і Нобелівської премії в галузі літератури, і премії «Оскар». Видатний критик свого часу і самий прославлений - після Шекспіра - драматург, писав англійською мовою. При отриманні Нобелівської премії він з властивою йому дотепністю назвав цю подію «знаком подяки за те полегшення, яке він дав світу, нічого не надрукувавши в цьому році». Він, як ніхто інший, вмів ідеально поєднувати гумор і глибокі спостереження, а його влучні і точні цитати підтверджують всю глибину його світогляду. Світ складається з нероб, які хочуть мати гроші, не працюючи, і придурків, які готові працювати, не збагачуючись. Революції ніколи не полегшували тягар тиранії; вони лише перекладали цей тягар з одного плеча на інше. Газета - це друкований орган, що не бачить різниці між падінням з велосипеда і крахом цивілізації. Мій спосіб жартувати - це говорити правду. На світі немає нічого смішніше. Секрет успіху - в тому, щоб викликати обурення у як

Тренованість та детренованість

В організмі людини на клітинному рівні відбуваються два основних процеси. Перший процес - тренування. Якщо зовнішній подразник сильний, то він змушує функціонувати всі молекули "робочих" елементів з максимальною віддачею, від них йде максимальний "запит на синтез" в ДНК-рибосоми, і вони, так само максимально, синтезують нові білки. "Старий" білок під час цього продовжує розпадатися з постійною швидкістю. В результаті під час великих навантажень синтез обганяє розпад і загальна кількість білка збільшується. Відповідно виростає і потужність функцій. Найпростіший приклад - тренування спортсмена: чим більше навантаження, тим більша маса м'язів і відповідно збільшується вага, яку може підняти спортсмен. Другий процес - детренованість. Якщо зовнішній подразник різко послаблюється , то відповідно понижується функція та "запит на синтез" нових молекул. В той час, напрацьована раніше під час більшої функції маса білка, продовжує розпадатися з